rekomendacje

 
Nadiia i Yevhen   

Pani Izabeła i Pan Michał jest ekspertem w swojej dziedzinie. W krótkim czasie prowadzili nas przez całą drogę od złożenia wniosku o hipotekę do podpisania umowy. Zawsze działają w interesie klientów iz wielkim zaangażowaniem i pomocą stara się pomóc. Dziękujemy za ciężką pracę i cierpliwość. Polecamy wszystkim🤗.

 
Aneta   

Kredyt hipoteczny z Michałem skutecznie i szybko załatwiałam już 12 lat temu dlatego bez zastanawiania się ponownie udałam się do firmy. Iza równie skutecznie i z dużą cierpliwością, gdyż bank nie ułatwiał nam tej operacji finansowej doprowadziła do podpisania umowy kredytowej.

Profesjonalni w każdym calu!!  
Angelica i Mirek   

Bardzo dziękujemy Pani Izie i Panu Michałowi za pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup domu. Zawsze dostępni, pełni pomysłów i zaangażowania. Idealnie zgrani i zawsze pozytywni, ich pozytywna wspólna relacja przekłada się na bardzo przyjazne nastawienie do klienta. Dziękujemy Państwu i życzymy Wesołych Świąt.

Cud  
Aneta K.   

Podczas starania o kredyt indywidualnie nasz bank odmówił nam udzielenia kredytu. Pani Iza i Pan Michał skierowali nasze wnioski tak, że dostaliśmy aż 3 pozytywne decyzje i mogliśmy wybrać najlepsza opcje dla nas!! Bardzo dziękujemy za pomoc i miłą atmosferę.

 
Magdalena K.   

Dzięki Pani Izy i Panu Michałowi udało się uzyskać kredyt po 5 miesiącach starań. Żaden bank nie chciał nam dać kredytu ze względu na nieruchomość. Po przeanalizowaniu sytuacji złożyli nasz wniosek do banku, który zgodził się na przyznanie kredytu. Już od dzisiaj jesteśmy właścicielami naszego nowego domku! Dziękujemy i z okazji Świąt życzymy wszystkiego co najlepsze i Szczęśliwego Nowego Roku.

Super  
Mariusz   

To już drugi kredyt, który udało mi się dostać z pomocą Pani Izy i Pana Michała. Pierwszy kredyt wywalczyli dla mnie gdy wszystkie banki odmawiały kredytu ze względu na pandemię. Za drugim razem również stanęli na wysokości zadania. Zawsze życzliwi i chętni do pomocy.

Iza i Michał - dzięki  
Ania i Dominik   

Z Izą i Michałem znamy się od dawna. Zawsze gdy planujemy zakup nowego mieszkania kierujemy się prosto do nich - praktycznie brak formalności, wszystko za nas załatwione. My musimy tylko podpisać wnioski i umowę kredytową. Zawsze pozytywni i uśmiechnięci, wprowadzają fajny klimat 🙂 Z czystym sumieniem możemy polecić każdemu ! Dzięki Wam 🙂

Kredyt  
Oksana   

Bardzo dziekuje Panstwu za pomoc w dostaniu kredytu. Niestety mój bank nie zgodzil sie na kredyt bo jestem obywatelką Ukrainy. P. Iza i Michal skierowali wniosek do wlasciwego banku i pomogli zalatwic kredyt w 3 tygodni. Dziekuje.

Rzetelne doradztwo  
Agnieszka   

Rzetelne doradztwo. Kontakt z obojgiem Państwa od początku do końca. Polecam

Polecam  
Żaneta Bonk   

Bardzo miła i profesjonalna obsługa przy kredycie hipotecznym polecam pomoc w każdym problemie nie oceniona.

Czy chcesz zostawić swoją rekomendację?

Adres email nie jest publikowany.
This input should not be filled out
* pole wymagane